WORLD TIME: World time PRAGUE: MADRID: LONDON: PARIS: MOSCOW: [DST = letní čas]
KONTAKTY
     tel: +420 775 953 857
POPTÁVKA
Typ letu:

10 DŮVODŮ PROČ LETĚT S NÁMI

10 důvodů, proč letět s Business Air a.s.
  1. Využitím privátní letecké dopravy se Vám zkrátí časová náročnost letu až o 53% díky vyloučení čekání na letištních terminálech. Vyhnete se zdlouhavému odbavení a riziku zpoždění linkového letu.
  2. Přímý soukromý aerotaxi let bez nutnosti přestupů může zkrátit Vaši cestu až o 3,5 hodiny.
  3. Odlet na čas, přílet dle plánu - Vy si volíte čas, využíváte-li soukromých letů. Cestující na běžných linkových letech se setkávají se zpožděním odletu ve více jak čtvrtině a se zpožděním příletu ve více jak třetině svých letů.
  4. Soukromé lety jsou zcela přizpůsobeny Vašemu program tak, aby Vaše cesta i náklady na ní byly efektivní. Eliminují se zbytečná přenocování, zdlouhavé dojíždění a přeprava z velkých mezinárodních letišť a možnost zrušení linkového letu.
  5. Privátní menší letouny mohou přistát na desetkrát vyšším počtu letišť než je tomu u velkých dopravních letounů na pravidelných linkách. Díky využití menších regionálních letišť pro Vás zajistíme přistání mnohem blíže Vašeho domova, společnosti nebo místa Vaší obchodní schůzky.
  6. Komfortní a representativní kabiny privátních letounů jsou vhodné i pro Vaše obchodní jednání přímo během letu, což Vám umožní být produktivní i v čase samotné přepravy.
  7. Průměrné stáří dopravního letounu na linkových trasách je více jak 25 let. Letouny pro soukromou leteckou dopravu jsou výrazně mladší a méně ekologicky škodlivé.
  8. Vaše zavazadla budou naložena v okamžiku Vašeho nástupu do letounu, před Vašimi zraky. Zpoždění nebo ztráta Vašich zavazadel je vyloučena.
  9. Průměrná délka letu menším proudovým letounem je 90 minut, přepravíme Vás maximálně efektivně z místa a do místa určení.
  10. Při letech na dovolenou Vás dopravíme do cílové destinace i o víkendech rychleji a bez zbytečného zdržení na vytížených a přelidněných mezinárodních letištích