WORLD TIME: World time PRAGUE: MADRID: LONDON: PARIS: MOSCOW: [DST = letní čas]
  Vrtulová letadla
  Dopravní vrtulová letadla
  Malá proudová letadla
  Střední proudová letadla
  Velká proudová letadla
KONTAKTY
     tel: +420 775 953 857
POPTÁVKA
Typ letu:

LETADLOVÁ FLOTILA

Sdělte nám své požadavky na počet pasažérů, cílovou destinaci, rychlost a komfort přepravy a my Vám nabídneme řešení, které nejlépe vyhovuje Vašim potřebám. Najdeme pro Vás takovou variantu a letoun, které minimalizují Vaše náklady a maximalizují Váš užitek z privátní letecké dopravy.

Součástí letecké přepravy je také možnost zprostředkování pozemní dopravy pasažérů na, resp. z letiště na místo určení prostřednictvím vozidel taxi služby nebo zajištěním soukromé limuzíny.

K bázování využíváme letiště Vodochody, odkud nejefektivněji odbavíme Vaše lety do celé Evropy, stejně ideálně jako z letiště Ruzyně. V závislosti na přání klienta o trase letu a místě odletu zajistíme přistavení letounu i na jiná letiště v České republice i zahraničí.

Vrtulová letadla

Malá a střední vrtulová letadla jsou vhodná pro lety na kratší vzdálenosti a pro menší skupiny pasažérů od 2 do 9 osob včetně jejich zavazadel. Pomocí vrtulových letounů lze dosáhnout nejrůznějších destinací díky možnosti přistát na relativně malých letištích.

Dopravní vrtulová letadla

Vysoce kapacitní dopravní vrtulové letouny jsou využívány k letům na větší vzdálenosti a jsou ideální pro početné skupiny pasažérů. Kapacitní škála těchto letadel se pohybuje od 20 do 70 pasažérů. V závislosti na kapacitě a velikosti letounu lze operovat lety na malá, střední i velká mezinárodní letiště.

Malá proudová letadla

Kategorie malých proudových letadel nabízí rychlost a komfort vzdušné přepravy tryskovými letadly na malé a střední vzdálenosti s vyšším komfortem a rychlejším dosažením cílové destinace. Velmi široká variabilita těchto letounů nabízí přepravu různě početných skupin pasažérů od 4 do 9 osob.

Střední proudová letadla

Nadstandardní komfort letounů z kategorie středních proudových letadel nabízí přepravu vysoce pohodlnými stand-up kabinami s velmi reprezentativními interiéry. Tyto letouny jsou svým výkonem a nabízeným pohodlím ideální na větší vzdálenosti. Přepravní kapacita se pohybuje od 7 do 12 míst a trup letounů skýtá rozsáhlý nákladní prostor k přepravě zavazadel.

Velká proudová letadla

Maximální komfort přizpůsobený k letům na velké vzdálenosti a vysoce luxusní interiér kabin pro opravdu náročné pasažéry jsou vedle vysoké přepravní rychlosti hlavními benefity velkých proudových letounů. Jejich prostřednictvím lze operovat vysoce komfortní vzdálené a dlouhotrvající lety pro skupiny až 16 pasažérů včetně jejich zavazadel.